IP διεύθυνση:13.59.82.167

Συγκρότηση νέου Διοικητικού Συμβουλίου και άλλα θέματα

Λογότυπο

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι μετά τις εκλογές της 31/10/18 για τη συγκρότηση του νέου Διοικητικού Συμβουλίου (ΔΣ) του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων των μαθητών του 7ου Γυμνασίου Σχολείου Ηρακλείου και κατόπιν ψηφοφορίας μεταξύ των μελών η νέα σύνθεση του ΔΣ έχει πλέον ως εξής:

• Πρόεδρος: Πατήρ Σαβουιδάκης Στυλιανός
  • Αντιπρόεδρος: Παπαδάκης Βασίλης
  • Γραμματέας: Καρκανάκη Μαρία
  • Ταμίας: Κόρσαβας Μύρων
  • Μέλος: Λουλάκη Κατερίνα
  • Μέλος: Μπιτσακάκης Μιχάλης
  • Μέλος: Χρονάκης Δημήτρης

Με την ευκαιρία, θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε, ότι το νέο Διοικητικό Συμβούλιο θα καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για να ανταποκριθεί στην εμπιστοσύνη σας και να επιτύχει στο έργο του. Συνεργαζόμενο αποτελεσματικά με τη Διεύθυνση & το Εκπαιδευτικό Προσωπικό του Σχολείου μας, καθώς και με τους αρμόδιους δημόσιους φορείς, στοχεύει να συμβάλλει ενεργά στην αντιμετώπιση των αναγκών του Σχολείου μας. Επιπρόσθετα, θα επιδιώξει την υλοποίηση δράσεων που θα προάγουν τη συνεργασία με τη Μαθητική και Εκπαιδευτική Κοινότητα προβάλλοντας παράλληλα το έργο τους. Η δική σας ενεργή συμμετοχή είναι απαραίτητη. Το Διοικητικό Συμβούλιο είναι ανοικτό σε κάθε μέλος που θα ήθελε να προσφέρει τις γνώσεις του, την εμπειρία του και τον πολύτιμο χρόνο του για την επίτευξη των στόχων του Συλλόγου μας. Οι τακτικές συνεδριάσεις του Δ.Σ. για το σχολικό έτος 2018-19 θα γίνονται συνήθως κάθε πρώτη Πέμπτη εκάστου μήνα, στο χώρο του σχολείου, με προγραμματισμένη ώρα έναρξης στις 18:00. Βασική πηγή εσόδων του Συλλόγου αποτελεί η ετήσια οικονομική σας συνδρομή η οποία, ανέρχεται στα 10 ευρώ ανά οικογένεια. Τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν θα χρησιμοποιηθούν για την κάλυψη των αναγκών του σχολείου μας. Τέλος, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά το απερχόμενο ΔΣ για την προσφορά του.

Για να δείτε ολόκληρο το κείμενο της ανακοίνωσης με τα στοιχεία επικοινωνίας πατήστε εδώ.