IP διεύθυνση:18.119.104.238

Ευχαριστήρια επιστολή από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Λογότυπο Το Δ.Σ. του Συλλόγου μας θα ήθελε να εκφράσει τις θερμές ευχαριστίες του στους γονείς, τα παιδιά και τους καθηγητές του σχολείου που στήριξαν τις δράσεις του.

Ήταν πραγματικά συγκινητική η ανταπόκριση στο κάλεσμα για τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης για οικογένειες του σχολείου μας, που δοκιμάζονται στους δύσκολους αυτούς καιρούς.

Επίσης, η συμμετοχή παιδιών αλλά και γονιών στα δημιουργικά εργαστήρια για τις χριστουγεννιάτικες κατασκευές του παζαριού, μας δίνει την ελπίδα πως στο μέλλον όλο και περισσότεροι θα πλαισιώσουν παρόμοιες και όχι μόνο τέτοιου είδους δράσεις.

Για να δείτε το πλήρες κείμενο της ανακοίνωσης πατήστε εδώ.