IP διεύθυνση:18.221.165.246

Καλωσόρισμα - Εκλογές

Λογότυπο Σας καλωσορίζουμε και φέτος στο 7ο Γυμνάσιο Ηρακλείου και ευχόμαστε σ’ εσάς και στα παιδιά μας μια καλή και δημιουργική σχολική χρονιά.

Μια χρονιά δύσκολη που όμως για το δικό μας Σχολείο ξεκίνησε όσο καλύτερα γινόταν και χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα χάρη στις προσπάθειες της Διεύθυνσης και του διδακτικού προσωπικού.

Θα θέλαμε να σας γνωστοποιήσουμε ότι έχουν περάσει 2 χρόνια από τις εκλογές και ότι σε ένα μήνα λήγει η θητεία του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου μας.

Το Δ.Σ. ομόφωνα και σύμφωνα με το καταστατικό του Συλλόγου μας αποφάσισε να καθορίσει τις ημερομηνίες της Γενικής Συνέλευσης για τις Εκλογές ως εξής:
Ως ημέρα πρώτης προσπάθειας για την πραγματοποίηση της συνέλευσης ορίζεται η Δευτέρα 21-10-2013 στις 18:30 μμ.

Η εμπειρία έχει αποδείξει ότι δεν θα υπάρχει καταστατική απαρτία και έτσι ορίζεται ως επαναληπτική (δεύτερη προσπάθεια) η Τετάρτη 23-10-2013 την ίδια ώρα.
Τελική και καταληκτική ημερομηνία εκλογών και στην οποία σας καλούμε να προσέρθετε μαζικά ορίζεται η ΤΕΤΑΡΤΗ 30-10-2013 και ώρα 18:30 μμ. στο χώρο του Σχολείου μας.

Για να δείτε το πλήρες κείμενο της ανακοίνωσης πατήστε εδώ.