IP διεύθυνση:18.191.216.163

Διακρίσεις μαθητών μας στον 2ο Παγκρήτιο Διαγωνισμό Δημοσιογραφικών Δεξιοτήτων «Λευτέρης Δασκαλάκης», σχολικό έτος 2015-16

Το σχολείο μας και αυτή τη σχολική χρονιά έλαβε μέρος στον Παγκρήτιο Διαγωνισμό Δημοσιογραφικών Δεξιοτήτων «Λευτέρης Δασκαλάκης» με το σχολικό έντυπο «Παίδες εν Τάξει;». Σύμφωνα με τα αποτελέσματα του διαγωνισμού, οι διακρίσεις και οι έπαινοι που απονεμήθηκαν στο σχολείο και τους μαθητές μας είναι οι ακόλουθοι:
- Έπαινος συμμετοχής για το 7ο Γυμνάσιο Ηρακλείου
- Κατηγορία μαθητικής συνέντευξης: Βραβείο αθλητικής συνέντευξης στις µαθήτριες Ηρώ Συµεουδάκη και Σοφία Χριστοφοράκη, του Γ5 τμήματος του 7ου Γυµνασίου Ηρακλείου, για τη συνέντευξή τους µε τον Περικλή Ιακωβάκη.
- Κατηγορία μαθητικού ρεπορτάζ: Στη μαθήτρια Νατάσα Ρεθεµιωτάκη, του Β3 τμήματος του 7ου Γυµνασίου Ηρακλείου, για το ρεπορτάζ «Μαθητικές Παρελάσεις».

Η απονομή έγινε την Πέμπτη 5 Μαΐου 2016, στην αίθουσα «ΑΝ∆ΡΟΓΕΩ».
Συγχαρητήρια στις μαθήτριές μας!