Εξουσιοδοτημένοι Χρήστες (Μέλη)

Σύνδεση Διαχειριστή

Επισκέψεις

146504
ΣήμεραΣήμερα19
ΧτεςΧτες40
Αυτή τη βδομάδαΑυτή τη βδομάδα91
Αυτό το μήναΑυτό το μήνα738
ΣύνολοΣύνολο146504
IP διεύθυνση:54.144.29.233
Μέλη 0
Επισκέπτες 14

Αποτελέσματα Ιουνίου 2011

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Δ/ΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2010-2011

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ

ΤΑΞΗ: Α ΤΑΞΗ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΘΗΤΗ

ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

1)

Α1

5830

Δεληγιάννης Χρήστος (του Δημητρίου και της Δέσποινας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

2)

Α1

5862

Κούκια Ανεστ (του Φάτος και της Εύας)

ΒΙΟΛΟΓΙΑ, ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

3)

Α2

5822

Γκιαουράκης Άγγελος Παναγιώτης (του Μιχαήλ και της Κωνσταντίνας)

ΒΙΟΛΟΓΙΑ, ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

4)

Α2

5828

Δασκαλάκη Γεωργία (του Κων/νου και της Ελένης)

ΒΙΟΛΟΓΙΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ

5)

Α2

5788

Φραγκιαδουλάκης Στέφανος (του Εμμανουήλ και της Σούζαν Ελίζαμπεθ)

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

6)

Α3

5804

Αλεξανδρίδη Αικατερίνη (του Νικολάου και της Μαριάνθης)

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

7)

Α3

5834

Ζαμπουλάκης Γεώργιος (του Εμμανουήλ και της Μαρίας)

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

8)

Α3

5850

Καμπουρογιάννη Μαρίνα (του Αλέξανδρου και της Σοφίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΒΙΟΛΟΓΙΑ, ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

9)

Α3

5871

Μαλαδάκης Παύλος (του Ιωάννη και της Μάρθας Ευαγγελίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΒΙΟΛΟΓΙΑ, ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

10)

Α3

5945

Τυμπακιανάκη Ελένη Κριτώ (του Χαράλαμπου και της Ιωάννας Ειρήνης)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

11)

Α4

5732

Μωυσάκης Νικόλαος (του Εμμανουήλ και της Γεωργίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

12)

Α5

5893

Νυφοδωράκης Παναγιώτης (του Εμμανουήλ και της Χριστίνας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

13)

Α5

5896

Παγώνης Σπυρίδων (του Αντωνίου και της Μαρίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

14)

Α5

5899

Παντελάκη Σοφία (του Βασιλείου και της Νεκταρίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

15)

Α5

5633

Ρεμιγιάκης Μιχαήλ (του Εμμανουήλ και της Ειρήνης)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 17/6/2011
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
Χναράκης Αντώνης
Φυσικός

 


ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Δ/ΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2010-2011

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ

ΤΑΞΗ: Β ΤΑΞΗ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΘΗΤΗ

ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

1)

Β1

5688

Βλαχάκης Ιωάννης (του Κωνσταντίνου και της Ελένης)

ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

2)

Β1

5695

Δαγαλάκης Δημήτριος (του Ελευθέριου και της Μαρίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

3)

Β1

5703

Κάπλαντζη Ανθούλα (του Νικόλαου και της Αγγελικής)

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΧΗΜΕΙΑ

4)

Β1

5719

Λεστάκη Μαρίνα (του Νικόλαου και της Αικατερίνης)

ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

5)

Β1

5745

Παρασκευαδάκης Νικόλαος (του Κωννου και της Δέσποινας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

6)

Β2

5787

Κατριαδάκης Κωννος (του Νικόλαου και της Γεωργίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

7)

Β2

5946

Κόρδας Ελευθέριος (του Αλκη και της Μαργαρίτας)

ΙΣΤΟΡΙΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

8)

Β2

5713

Κουτσάκη Ραφαέλα (του Μιχαήλ και της Αικατερίνης)

ΙΣΤΟΡΙΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ

9)

Β2

5716

Λάλας Μάριος (του Ζαχαρία και της Χρυσούλας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

10)

Β2

5717

Λαλόσι Μαρινέλα (του Κουιτίμ και της Μιμόζας)

ΙΣΤΟΡΙΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

11)

Β3

5723

Μαγουλάκης Κωνσταντίνος (του Ιωάννη και της Μαρίνας)

ΙΣΤΟΡΙΑ

12)

Β3

5733

Νησιώτης Ευάγγελος (του Δημήτριου και της Σταματίας)

ΙΣΤΟΡΙΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

13)

Β3

5734

Νικηφοράκης Δαυίδ (του Κωνσταντίνου και της Μαρίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

14)

Β3

5620

Παγώνης Γεώργιος (του Αντωνίου και της Μαρίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

15)

Β3

5742

Παπασάββα Μαρία (του Γεώργιου και της Αικατερίνης)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ

16)

Β3

5542

Πασέλης Ιωάννης (του Θεόδωρου και της Ουρανίας)

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ

17)

Β3

5627

Πατσαδάκης Νικόλαος (του Τιμόθεου και της Ασημένιας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

18)

Β3

5750

Πρατικάκη Μαρία (του Γεώργιου και της Γεωργίας)

ΙΣΤΟΡΙΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

19)

Β3

5798

Ρισάκης Εμμανουήλ (του Λουκά και της Μαρίας)

ΙΣΤΟΡΙΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

20)

Β4

5753

Ροδίτης Κωνσταντίνος (του Γεώργιου και της Φανής)

ΙΣΤΟΡΙΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

21)

Β4

5758

Σεβαστάκης Κωννος (του Ιωσήφ και της Μαρίας)

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

22)

Β4

5761

Σουλτάτου Ναυσικά Μαρία (του Γεώργιου και της Αναστασίας)

ΙΣΤΟΡΙΑ

23)

Β4

5762

Σταυροπούλου Αικατερίνη (του Γεώργιου και της Ελένης)

ΙΣΤΟΡΙΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

24)

Β4

5781

Χατζηπέτρος Αντώνιος (του Μάρκου και της Γλυκερίας)

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 17/6/2011
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
Χναράκης Αντώνης
Φυσικός

 


 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Δ/ΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2010-2011

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ

ΤΑΞΗ: Γ ΤΑΞΗ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΘΗΤΗ

ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

1)

Γ1

5550

Ανδρουλάκης Ιωάννης (του Μιχαήλ και της Ελευθερίας)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

2)

Γ1

5551

Αντωνακάκης Μύρων (του Αριστείδη και της Χρυσάνθης)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

3)

Γ1

5482

Μιχελάκη Γεωργία - Δήμητρα (του Ιωάννη και της Μαρίνας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

4)

Γ1

5668

Ρεμιγιάκης Ζαχαρίας (του Εμμανουήλ και της Ειρήνης)

IΣΤΟΡΙΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ, ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ

5)

Γ2

5567

Ζαμπουλάκης Ιωάννης (του Εμμανουήλ και της Μαρίας)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

6)

Γ2

5571

Καβλεντάκης Κωνσταντίνος (του Κωνσταντίνου και της Μαρίας)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

7)

Γ2

5580

Καπαρουνάκης Βασίλειος (του Χρήστου και της Φωτεινής)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

8)

Γ3

5799

Κατριαδάκης Γεώργιος (του Νικόλαου και της Γεωργίας)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

9)

Γ3

5589

Κενδριστάκης Γεώργιος (του Γεωργίου και της Αργυρής)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΧΗΜΕΙΑ

10)

Γ3

5794

Μαραγκάκης Γεώργιος (του Εμμανουήλ και της Μαρίας)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

11)

Γ3

5603

Μαρμαράς Στυλιανός (του Πολυδάμονα και της Σοφίας)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ, ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ

12)

Γ3

5605

Μαρνέλλος Κων/νος (του Κων/νου και της Χρυσής)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ

13)

Γ3

5607

Μαυράκης Εμμανουήλ (του Ηρακλή και της Ειρήνης)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ, ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ

14)

Γ4

5948

Μακρυγιαννάκης Ελευθέριος (του Εμμανουήλ και της Γεωργίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΒΙΟΛΟΓΙΑ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΤΦ, ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ, ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

15)

Γ4

5613

Μπορμπουδάκης Γεώργιος (του Ελευθερίου και της Χριστίνας)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

16)

Γ4

5621

Πανταζή Μιχαέλα (του Μενελάου και της Μαρίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

17)

Γ4

5625

Παρτάλης Ευάγγελος - Γεώργιος (του Κων/νου και της Ευαγγελίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

18)

Γ4

5626

Πασσάς Εμμανουήλ (του Νικήτα και της Φωτεινής)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

19)

Γ4

5671

Πιλάλης Ηλίας (του Πλάτωνα και της Ελένης)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

20)

Γ4

5511

Σπανίδης Κων/νος (του Ευάγγελου - Κων/νου και της Ελένης)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

21)

Γ5

5639

Σταθάκη Αντωνία (του Γεωργίου και της Αναστασίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΦΥΣΙΚΗ, ΧΗΜΕΙΑ

22)

Γ5

5516

Σφακιανάκης Χαράλαμπος (του Νικολάου και της Ελευθερίας)

IΣΤΟΡΙΑ, ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

23)

Γ5

5651

Τσαντηράκης Στυλιανός (του Μιχαήλ και της Δέσποινας)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

24)

Γ5

5658

Χαραλαμπάκης Μιχαήλ (του Ιωσήφ και της Χρυσοβαλάντου)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

25)

Γ5

5660

Χατζηπέτρου Ιωάννα - Κων/να (του Μάρκου και της Γλυκερίας)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

26)

Γ5

5666

Χρονάκης Κωνσταντίνος (του Δημητρίου και της Μαρίας)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 17/6/2011
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
Χναράκης Αντώνης
Φυσικός

 


 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Δ/ΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2010-2011

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ

ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΝΤΑΙ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΘΗΤΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1)

Α2

5897

Πανταζής Αλέξανδρος (του Εμμανουήλ και της Ελευθερίας)

ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ

2)

Β2

5704

Καράδαγλη Αικατερίνη (του Δημήτριου και της Ελένης)

ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ

3)

Β3

5943

Μυλαθιανάκης Μιχαήλ (του Νικολάου και της Αικατερίνης)

ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ

4)

Β3

5632

Ρασιδάκη Κων/να (του Γεωργίου και της Κοραλίας)

ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 17/6/2011
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
Χναράκης Αντώνης
Φυσικός

 


 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Δ/ΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2010-2011

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ

Όλοι οι υπόλοιποι μαθητές προάγονται - απολύονται

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 17/6/2011
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
Χναράκης Αντώνης

Φυσικός

Copyright © 2017 7ο Γυμνάσιο Ηρακλείου Κρήτης. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Το Joomla! είναι Ελεύθερο Λογισμικό που διατίθεται σύμφωνα με τη Γενική Δημόσια Άδεια Χρήσης GNU.